Корзина
60 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.
+380675605115
+380675605115
+380675605115
Отдел продаж
+380957797888
Отдел продаж
+380676316333
Отдел продаж
+380676308778
Отдел продаж
+380567470407
Отдел продаж

DuPont Pioneer визнана найкращим виробником насіння 2014 року

«Агробренд» - це масштабний конкурс у сфері АПК, який допомагає відстежувати динаміку ринку і зміни споживчих переваг.

29.01.15

DuPont Pioneer визнана найкращим виробником насіння

 

 

 

11 лютого 2014 року в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу «Агробренд», який проводиться Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» (КМКЯ). Компанія DuPont Pioneer здобула звання «Найкращий виробник насіння сільськогосподарських культур».

«Агробренд» - це масштабний конкурс у сфері АПК, який допомагає відстежувати динаміку ринку і зміни споживчих переваг. Переможці конкурсу визначаються на основі результатів незалежного опитування, яке проводиться по 1000 сільськогосподарським підприємствам усіх регіонів України, включаючи похибку вибірки ±3%.

Вже втретє компанія DuPont Pioneer завойовує статус кращого виробника насіння у рамках конкурсу «Агробренд». Раніше компанія перемагала в цій номінації в 2010 і 2011 рр.

DuPont Pioneer займає провідні позиції в Україні і продовжує розвивати напрямок по виробництву гібридів соняшнику, кукурудзи, ріпаку та інокулянтів. Більш ніж за 15 років свого існування в Україні компанія провела значні поліпшення в системі продажів, постачань і дистриб´юции. Минулого року компанія налагодила на території України виробництво насіння кукурудзи і соняшнику за світовими стандартами - більше 40 млн.дол.США було інвестовано у будівництво комплексу в с.Стасі Полтавської області, виробнича потужність якого на сьогодні складає 500 000 мішків насіння кукурудзи та соняшнику. Щоб зміцнити імідж бренду і репутацію надійного постачальника, компанія сфокусувалася на позиціонуванні «Наука і сервіс для Вашого успіху!»®, покращила комунікації та розробила нові методи по роботі з дистриб'юторами та кінцевими споживачами. Щодня у своїй діяльності команда DuPont Pioneer як на глобальному рівні, так і в Україні зокрема керується чотирма Ключовими Цінностями - безпека і здоров'я, повага до навколишнього середовища, повага до людей і вища етична поведінка. Завдяки слідуванню цим принципам з року в рік компанія значно покращує свої показники.

Чаба Молнар, Генеральний директор DuPont Pioneer в Східній Європі: «Для DuPont Pioneer велике досягнення отримати нагороду такого престижного конкурсу, як «Агробренд». Дуже приємно, що наші споживачі високо цінують продукцію Pioneer®, адже результати формуються на підставі істотних опитувань сільгоспвиробників з різних областей України. Перемога підтверджує, що наша високоякісна продукція відповідає потребам ринку і забезпечує фермерів насінням з метою підвищення їх ефективності і прибутковості. Ми продовжуємо розвивати наше виробництво в Україні, покращувати асортимент продукції, а також зміцнювати команду агрономів-консультантів, щоб бути ще кориснішими нашим клієнтам».   

Алекс Ліссітса, Президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»: «Вже п'ятий рік поспіль ми разом з нашими партнерами з КМКЯ проводимо конкурс «Агробренд». І з року в рік ми спостерігаємо зростання конкуренції між ресурсними брендами, а це свідчить про те, що конкурс виконує свою функцію - підвищує обізнаність агровиробників з брендами високотехнологічних ресурсних компаній. Триразова перемога DuPont Pioneer в номінації «Найкращий виробник насіння» говорить про те, що продукція цієї компанії високо цінується сільгоспвиробниками і сприяє ефективному веденню сільського господарства».

Предыдущие новости