Продавец ТОВ АВС Стандарт развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
90 отзывов
Сертифікований товар. Гарантія Якості -100%. Прямі Поставки з Заводов-Виробників.
+380675605115
+380675605115
Отдел продаж
+380957797888
Отдел продаж
+380676316333
Отдел продаж
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Деструктор стерні на Кукурудзу та Сорго Еко Стим Преміум норма 3л/га. Деструкція залишків Кукурудзи та Сорго біокомплекс ЕкоСтім

Деструктор стерні на Кукурудзу та Сорго Еко Стим Преміум норма 3л/га. Деструкція залишків Кукурудзи та Сорго біокомплекс ЕкоСтім

Бактеріальний мікрокомплекс на Кукурудзу - Еко Стим Преміум Біодеструктор, для розкладання рослинних залишків на полі, в корисний біогумус і мікрофлору.

Склад: природні мікроорганізми, ферменти грибів з фунгіцидними і целюлозолітичних властивостями роду Триходерма, лігнінового дріжджів і актиноміцетів, мікроелементи харчування бактерій, доступний азот і калій, гумінові кислоти.

 

 

Ця новинка на всій території і всіх регіонах, дуже добре себе зарекомендувала, з цими висновками погодилися, майже 87% респондентів, які купили, і внесли цей препарат по всіх культурах, дозування деструкторами на зернових була 1,5-2,0 літра на гектар , іноді додавали гумат калію в нормі 0,4-0,5 літра на гектар. На олійних 2,5-3,5 літра деструкторами на гектар, на бобових і зернобобових, також доза деструкторами повинна бути 2,5-3,5 літра на гектар. У бакову суміш слід додати 15-20 кілограм КАС або Карбамід, розрахунок на гектар.

 

 

Ні у кого не викликає сумніву факт, що збереження рослинних залишків на полі після збору врожаю допомагає збагатити грунт органікою, поліпшити фізико-хімічні властивості, активувати аборигенних мікрофлору, а також сприяє накопиченню гумусу. Який же механізм дії Е.К.О. Стим деструктор?

У природних умовах, для розкладання стерні на поживні і, головне, засвоювані рослинами речовини, необхідно кілька років. З метою ж прискорення процесу гуміфікації рослинних залишків якраз і використовується Е.К.О. Стим деструктор.

 

 

Використовуючи Е.К.О. Стим деструктор стерні ви отримуєте:

1. Прискорений процес розкладання залишків рослин

По перше. В деградації стерні роль стартера виконують ферменти біодеструктором. Ферменти відразу включаються в процес розкладання стерні, забезпечуючи мікроорганізми елементами живлення.

2. Посилення дії активних мікроорганізмів грунту

 

 

По-друге. Активні селекційні штами мікроорганізмів, що розмножуються в грунті і на рослинних рештках, активно захоплюють природну нішу, витісняючи при цьому патогени. Асоціативні бактерії, що володіють властивостями фіксації азоту з повітря, сприяють накопиченню біологічних азотних добрив. Комплекс мікроелементів Е.К.О. Стим деструктор бере участь в процесах аммонификация і нітрифікації, підсилюють мобілізацію фосфору і калію, збагачують грунт елементами живлення і біологічно активними речовинами.

3. Витіснення патогенів в грунті

 

 

По-третє. У процесі природного нерегульованого перетворення органічних залишків (гуміфікації) як правило, утворюються небажані токсичні продукти (феноли, жирні кислоти і т.д.), які пригнічують розвиток рослин. Використовуючи Е.К.О. Стим деструктор стерні, Ви допоможете запобігти утворення цих шкідливих для рослин з'єднань.

4. Знезараження грунту від кореневих гнилей та інших грибів.

 

 

По-четверте. Найбільша проблема-це зростання захворювань. Наприклад, коренева гниль, як правило, виникає після потрапляння збудника хвороби, який знаходиться на рослинних рештках. Патоген кореневої гнилі зберігається у вигляді грибниці, конідій, сумкоспори в грунті і на рослинних рештках більше року. Таким чином, якщо залишати залишки на поверхні без керованого компостування, різко виникає ризик потрапляння збудників хвороб на рослини наступного посіву. Вирішити цю проблему в зародку якраз і дозволяє обробка грунту Е.К.О. Стим деструктором. Додатково до цього знижує витрати на наступні фунгіцидні обробки насіння і сходів.

 

 

Витрата препарату Деструкція Еко Стим Преміум:

- 1,5-2,0 літра на гектар для Зернових;

- 2,0-2,5 літра на гектар для бобових;

- 1,5-2,5 літра на гектар для Овочевих;

- 2,5-3,0 літра на гектар для Зернобобових;

- 2,5-3,0 літра на гектар для Олійних.

Витрата води на гектар 200-300 літрів.

Часовий інтервал між обприскуванням і закладенням повинен бути по можливості мінімальним. Ідеально якщо обприскувач і дискатори (або дискова борона) йдуть «слід у слід».

 

 

Загальні рекомендації. Певна кількість препарату залити в бак обприскувача наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не виключаючи, долити ще третина води і додати необхідну кількість, заздалегідь приготовлений розчин аміачної селітри або КАС і довести до повного бака обприскувач водою. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину. Перед застосуванням збовтати! Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед заправкою обприскувача. Розчин препарату зберігати не більше доби! Для поліпшення деструкції, рекомендується відразу після внесення препарату, заробити рослинні залишки в грунт.

Характеристики

Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Вид удобрения Биодеструктор
Препаративная форма   Раствор
Концентрированная форма удобрения   Да
Минимальная температура эффективного действия   10 град.
Максимальная температура эффективного действия   28 град.
Упаковка
Упаковка Пластиковая тара
Вес 12 кг
Объем 10 л

Информация для заказа

  • Цена: 99 грн./л
Подробнее: https://avsstandart.com/p1449015730-destruktor-sterni-kukurudzu.html