Корзина
63 отзыва
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.

Гібрид соняшника АРМАГЕДОН (іМі) под Євро-лайтнінг. Інститут селекції «ВНІС»

Гібрид соняшника АРМАГЕДОН (іМі) под Євро-лайтнінг. Інститут селекції «ВНІС»
«АРМАГЕДОН» – гібрид нового покоління…

09.12.15

АРМАГЕДОН ― ГІБРИД НОВОГО ПОКОЛІННЯ. ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК ВІДСУТНІ...03.12.2015

Нову статтю, присвячену успіхам вітчизняної селекції, хочеться почати із подяки землякам за визнання наших здобутків в галузі селекції соняшнику та кукурудзи. Це визнання не тільки в уяві ― воно відображене в матеріальному світі значними площами посівів та високими врожаями, це визнання, в кількості звернень, в зацікавленості інших компаній розповсюджувати наше насіння, воно в широкій співпраці з науковими установами нашої країни.


Слід відзначити, що не дивлячись на складні умови пострадянського простору, вітчизняна селекція не тільки не загубилась, але й пройшла своєрідну школу виживання. Кожен, хто буває на сільськогосподарських виставках може відзначити, що вітчизняні селекційні компанії із року в рік стають все потужнішими, нарощують асортимент і, вже давно, за якістю підготовки насіння, так як і за продуктивністю створених гібридів не поступаються закордонним компаніям.


Сприяє росту вітчизняної селекції і забезпеченню Державної безпеки в сфері насінництва і розвиток агрономічної освіти. У майбутніх агрономів має формуватись об’єктивна картина рівня селекційних досягнень на основі науково отриманої інформації, а не маркетингової, яка заполонила інформаційний простір в цій галузі.
Всеукраїнський науковий інститут селекції «ВНІС» своєю роботою суттєво впливає на цей процес. На селекційних ділянках та в молекулярно-біологічній лабораторії проходять практику студенти та навчаються аспіранти Уманського національного університету садівництва та Національного університету біоресурсів та природокористування України. Створена потужна наукова баз дозволяє включити молодих фахівців в безпосередній процес створення сортів і гібридів важливих сільськогосподарських культур від гену до поля.

 

Інститут селекції «ВНІС» за свою, більш ніж 20-річну історію, має дуже суттєвий перелік гібридів соняшнику, запропонованих до продажу. Серед еталонів наших досягнень слід особливо виділити унікальний гібрид соняшнику, який набув неординарну назву завдяки своїм неординарним властивостям –
«АРМАГЕДОН» – гібрид нового покоління…

 

 

 

Використовуючи власні винаходи на основі загальнодоступних стійких до гербіцидів форм, ВНІС проводить широку програму по створенню аналогів зареєстрованих та створенню нових гібридів соняшнику стійких до гербіцидів імидозолинон- та імідозолин-вмістним гербіцидам (IMI). На ринку України до останніх часів були присутні лише гібриди соняшнику стійкі до гербіцидів створені закордонними компаніями. Всеукраїнський науковий інститут селекції «ВНІС» представляє адаптовані до наших умов, вітчизняні гібриди соняшника, які дозволяють використовувати нові технології боротьби із бур’янами.


Компанія BASF починаючі з 1992 року і до сьогодні використовує систему Clearfield® ― це унікальна комбінація імидозолинон- та імідозолин-вмістних гербіцидів («Євро-Лайтнінг») і високоврожайних гібридів соняшнику, стійких до цього препарату. «Євро-Лайтнінг» має системну дію на однорічні і багаторічні дводольні і злакові бур’яни, у т.ч. на амброзію, осоти, канатник, а також на вовчок. Гербіцид має також ґрунтову дію проти послідуючих хвиль бур’янів. «Євро-Лайтнінг» у системі Clearfield® – це перша унікальна можливість знищення широкого спектра бур’янів за допомогою після сходового обробітку гербіцидом з гнучкими строками використання. Діючими речовинами гербіциду є імазапір 15 г/л і імазамокс 33 г/л, препаратна форма – водорозчинний концентрат. Гербіцид потрапляє у рослину через листя і через кореневу систему рослин.


Щоб забезпечити найбільш ефективне знищення бур’янів, селекціонери Інституту Селекції ― ВНІС, провели цікаву та кропітку роботу, в якій було враховано як особливості гербіцидів, так і гібридів, що обробляються гербіцидами імідазолінової групи. Саме такий підхід є передумовою виведення стійких до специфічних гербіцидів гібридів соняшнику.

Результатом цієї роботи став Армагедон (IMI). Гібрид стійкий до гербіцидів імідазолінової групи, що 2014 році був внесений до реєстру сортів рослин України. Вегетаційний період гібриду складає 110 днів. Характеристика гібриду: висота рослин 170 см, положення кошика – прямостоячий. Стійкість до хвороб і шкідників: гібрид генетично стійкий до вовчка, несправжньої борошнистої роси. Сприйнятливість до умов зовнішнього середовища: гібрид з активною реакцією на добрива, стійкий до вилягання, добре пристосований до механічного збирання. Вміст олії ― 51,6 ― 52 %. Потенціал врожайності становить ― 54 ц/га. Урожайність отримана в конкурсному випробуванні ― 42 ц/га. Рекомендований для вирощування в Лісостеповій та Степовій зонах України.

 

 


То в чому ж полягає особливість гібриду Армагедон (ІМІ)?


По-перше, варто поставити наголос на подвійному захисті та можливості контролю вовчка ― в гібриді поєднано два різні типи впливу, а саме – генетична стійкість, яка обумовлена наявністю останнього гену стійкості проти вовчка, та хімічний контроль сходів соняшнику. Саме комплексність та системність не дадуть жодного шансу соняшниковому вовчку протягом всього вегетаційного періоду – від самих ранніх до пізніх атак.


По-друге, обробку гербіцидом можна здійснювати в оптимальний період – ви самостійно обираєте найбільш уразливу фазу розвитку вовчка для повного його знищення. Гнучкість внесеної дози забезпечує можливість управління післядією гербіциду.

 

 

За останні роки гібрид проявив себе щонайкраще на полях по всій Україні. Але окремо слід наголосити, що Армагедон (ІМІ) ― це ефективне вирішення багатьох проблем, що виникають у посушливих умовах на Півдні та Південному Сході України. Чисті посіви, відсутність бур’янів та вовчка – не лише будуть приємними для Ваших очей, а забезпечать чималий фінансовий прибуток від високого врожаю.


Детальну інформацію про гібрид та його характеристики ви можете прочитати на сайті компанії:http://vnis.ua/
Важливо! Все насіння гібридів соняшнику, селекції інституту, фасується в фірмові мішки з номерними етикетками. Будь-яке інше фасування свідчить про фальсифікацію насіння.

Источник: http://ru.vnis.com.ua/useful-information/publications/ARMAHEDON-hibryd-novoho-pokolinnya/

Предыдущие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380675605115, Отдел продаж
  +380957797888, Отдел продаж
  +380676316333, Отдел продаж
  +380676308778, Отдел продаж
  +380567470407, Отдел продаж
 • Контактное лицо:
  Ерёменко Сергей Викторович
 • Адрес:
  Паникахи, 2, Днепр, Днепропетровская область, Украина
 • Email:
  avs.standart@ukr.net
 • Skype:
  sergey-erema1
Карта