Корзина
49 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.
+380675605115
+380
67
560-51-15
+380
67
560-51-15
Отдел продаж
+380
95
779-78-88
Отдел продаж
+380
67
631-63-33
Отдел продаж
+380
67
630-87-78
Отдел продаж
+380
56
747-04-07
Отдел продаж
Інноваційний протруйник від компанії Укравіт. РЕСТЛЕР ТРІО - для отримання рекордних врожаїв

Інноваційний протруйник від компанії Укравіт. РЕСТЛЕР ТРІО - для отримання рекордних врожаїв

Новітній високоефективний фунгіцидний протруйник від широкого спектру патогенів грибкових хвороб зернових колосових культур.

08.03.16

         Захист майбутнього врожаю зернових колосових культур розпочинається ще до того моменту, коли насінина потрапляє в грунт. Тому, вирощування високоякісного зерна в Україні із використанням потенційної продуктивності сучасних сортів зернових культур залежить від низки факторів, серед яких вагому роль відіграє своєчасний та надійний захист насіння  від комплексу хвороб. Слід зауважити, що в останні роки розповсюдженими хворобами є кореневі гнилі, фузаріози,  пліснявіння насіння, на етапах вегетативного періоду сажкові хвороби, септоріоз, гельмінтоспоріоз та борошниста роса в усіх грунтово-кліматичних зонах України.

Поширеність та шкодочинність комплексу грибкових хвороб значною мірою залежить від ґрунтово-кліматичних зон, дотриманням науково обґрунтованих сівозмін, використанням стійких сортів, а також дотримання всіх елементів технології вирощування, застосування новітніх високоефективних протруйників насіння з різними механізмами дії, що дозволить попередити резистентність у патогенів.

         Основою прогресивного інтегрованого захисту культур від хвороб є раціональні системи землеробства, що включають застосування високоефективних протруйників, зокрема новітніх діючих речовин широкого спектру захисної дії до яких відноситься препарат, який представлений у портфоліо корпорації UKRAVIT –Рестлер Тріо, КС (д.р. флудиоксоніл, 15 г/л + прохлораз 60 г/л + ципроконазол 6,0 г/л) – який є еталоном серед протруйників у сучасних системах захисту культур від хвороб. Наявність новітніх діючих речовин у препараті виключає прояв резистентності та фітотоксичності. Застосування новітнього протруйника як самостійно так і в бакових сумішах із ріст-стимулюючими препаратами є незамінним технологічним прийомом отримання високого захисту рослин на перших етапах росту та розвитку та підвищення генетичної продуктивності сучасних сортів зернових колосових культур. Одна із діючих речовин має контактну дію із тривалою активністю, що поглинається насінням обмежено та повільно переміщується у сходах.

Друга складова ― системної дії з протигрибковою активністю, третя здатна неглибоко проникати всередину насіння, дезинфікуючи зерно від грибів, що вкорінюються в сім’яні покриви і алейроновий шар. В сукупності, розроблений національний протруйник забезпечує повноцінний захист від патогенів, що поширюються як у ґрунті, насінням, рослинними рештками так і повітрям.

Препарат дозволяє зменшити кількість обробок проти хвороб у період вегетації зернових колосових культур.

При зональній спеціалізації господарств усіх форм власності застосування вказаного протруйника є провідним фактором, щодо сталого і стабільного розвитку рослинництва на основі визначеного фактору інтенсифікації вирощування зернових культур.

Рестлер Тріо рекомендовано застосовувати у баковій суміші з мікродобривом Авангард Старт (комплекс макро- та мікроелементів) у нормі 0,5–1,0 л/т. При його використанні, підвищується енергія проростання, сходи з’являються одночасно,  формується потужна коренева система. При дотриманні строків та норм застосування препарату прибавка врожаю зерна сягає понад 34% у порівняні з іншими варіантами. При цьому ефективність дії проти широкого спектру хвороб становить 92-100%.

Регламенти застосування протруйника Рестлер Тріо, КС

Культура, що обробляється

Норма витрати препарату, л/т

Спектр дії

Спосіб, час обробок,

 обмеження

Зернові колосові культури

2,0-2,5

Сажка (тверда, летюча, кам’яна, карликова), кореневі гнилі (фузаріозна, гельмінтоспоріозна,

церкоспорельозна), пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса, гельмінтоспоріоз, сітчаста плямистість, ринхоспоріоз

Протруювання насіння суспензією препарату перед посівом

Особливості та переваги Рестлер Тріо:

•  на тривалий період захищає та знижує ризик виникнення резистентності (стійкості) у патогенів;

•  контролює вторинне інфікування рослин;

•  оброблене насіння підвищує енергію проростання, схожість та фізіологічну стимуляцію;

•  довготривалий захисний період первинної та вторинної кореневої

системи і збільшення кількості продуктивних стебел, що підвищує урожайність;

•  економічність та рентабельність використання.

•  надзвичайно висока толерантність до культури, не пригнічує молоді рослини.
 

Ефективність дії проти основних патогенів зернових колосових культур (пшениця, ячмінь)

Предыдущие новости