Корзина
49 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.
+380675605115
+380
67
560-51-15
+380
67
560-51-15
Отдел продаж
+380
95
779-78-88
Отдел продаж
+380
67
631-63-33
Отдел продаж
+380
67
630-87-78
Отдел продаж
+380
56
747-04-07
Отдел продаж
Нові препарати компанії "Альфа Хімгруп" в сезоні 2016 р для більш успішного обробітку землі і внесення пос. матеріалу

Нові препарати компанії "Альфа Хімгруп" в сезоні 2016 р для більш успішного обробітку землі і внесення пос. матеріалу

Комбінований післясходовий гербіцид для використання на посівах соняшнику, стійкого до імідазолінів, Девайс Ультра, РК (імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л).

29.02.16

Компанія Альфа Хімгруп продовжує роботу над одним із своїх пріоритетних напрямків, а саме – власна розробка засобів захисту рослин, які забезпечують максимальне вирішення існуючих проблем захисту основних сільськогосподарських культур та відповідають головним потребам клієнтів (зручність, економічність, ефективність).

На відміну від попереднього сезону, в наступному 2016 році новими розробками компанії Альфа Хімгруп  стануть не тільки препарати гербіцидної групи, а ще й фунгіциди, протруйники та прилипачі.

Так, наприклад, гербіцидна група засобів захисту рослин поповниться двома новими препаратами – Оскар Преміум, СЕ та Девайс Ультра, РК

Оскар Преміум, СЕ (пропізохлор, 450 г/л + 

тербутилазин, 215 г/л) – новий двокомпонентний 

ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних

злакових та однорічних широколистих бур'янів.

Препарат є еталонним для контролю бур'янів на

посівах соняшнику та кукурудзи. Однією з переваг

даного гербіциду є тривалий захист культур, що

забезпечує синергізм двох діючих речовин.

 

Комбінований післясходовий гербіцид для використання на посівах соняшнику, стійкого до імідазолінів, Девайс Ультра, РК (імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л). Препарат має високу ефективність проти основних загальновідомих бур’янів. Оптимальними строками обробки гербіцидом є період, коли бур’яни знаходяться на ранніх фазах розвитку (до 4 листків), що як правило відповідає фазі розвитку 4 справжніх листків у соняшника.

 

oscar.jpg

Асортиментний ряд фунгіцидів поповниться новим препаратом під назвою Болівар Форте®, КС (тебуконазол, 240 г/л + крезоксим-метил, 125 г/л.)що відрізняється унікальними властивостями та високою ефективністю контролю найбільш поширених хвороб сільськогосподарських культур. Однією з основних переваг є поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії, що запобігає виникненню резистентності у патогенів. Препарат захищає від хвороб як профілактично, так і за появи перших ознак.

Бустер (Нонилфенол-пропіловий ефір, 980 г/л). Поверхнево-активна речовина (ПАР), що підвищує ступінь проникнення діючих речовин гербіцидів. Також однією з переваг прилипачу є підвищення стійкості препаратів до змивання дощем, дії роси та ультрафіолетових променів. Механізм дії ПАР Бустер полягає в тому, що знижується поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, в наслідок чого площа кожної краплі збільшується у кілька разів, а краплі робочого розчину менше скочуються з листя бур’янів, добре на них утримуються і краще розтікаються по їх поверхні. Сумісний в бакових сумішах з більшістю гербіцидів.

 

Авіценна (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л) – новий протруйник від компанії Альфа Хімгруп, який відрізняється найширшим спектром захисної дії, що забезпечує контроль практично всіх хвороб насіння та проростків зернових культур. Комбінація трьох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів. Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна® знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Крім того препарат забезпечує високу перезимівлю озимих завдяки надійному контролю снігової плісняви. Ідеально підходить для посівів з високим потенціалом врожайності і насінницьких господарств.

bolivar.jpg avicenna.jpg
Предыдущие новости