Корзина
55 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.
+380675605115
+380
67
560-51-15
+380
67
560-51-15
Отдел продаж
+380
95
779-78-88
Отдел продаж
+380
67
631-63-33
Отдел продаж
+380
67
630-87-78
Отдел продаж
+380
56
747-04-07
Отдел продаж
Технологія Optimum® AQUAMax® допомагає досягнути високих результатів від компанії DuPont Pioneer в Україні

Технологія Optimum® AQUAMax® допомагає досягнути високих результатів від компанії DuPont Pioneer в Україні

Перевага гібридів Optimum® AQUAMax®: Краще збереження листового апарату Використання меншої кількість води на тону врожаю Ремонтантність («стейгрін») Більш стабільний фотосинтез Передовий набір генів та інших ознак, що забезпечують технологічність в

16.11.15

Optimum® AQUAMax®

 

 

Технологія Optimum® AQUAMax® допомагає досягнути високих результатів

В 2015-му році унікальне рішення для отримання стабільних урожаїв за несприятливих погодних умов ― Optimum® AQUAMax® ― стало ще доступнішим для виробників України. Перший гібрид, адаптований для умов вирощування нашої країни, P9175, пройшов активне випробування на комерційних полях від Волині до Донбасу і отримав високу оцінку від фермерів завдяки отриманим високим урожаям та швидкій вологовіддачі. Сьогодні вже 3 гібриди з цієї лінійки демонструють надзвичайно високу урожайність як в найкращих, так і в посушливих умовах ― і саме це є основою історії їх успішності.

Кому ми пропонуємо вирощувати наші гібриди Optimum® AQUAMax®?

Інновативним виробникам, які орієнтуються на отримання отримання високих прибутків і для цього роблять ставку на максимальну урожайність і продуктивність з кожного гектара поля.

Перевага гібридів Optimum® AQUAMax®:

  • Краще збереження листового апарату
  • Використання меншої кількість води на тону врожаю
  • Ремонтантність («стейгрін»)
  • Більш стабільний фотосинтез
  • Передовий набір генів та інших ознак, що забезпечують технологічність вирощування або надають додаткові переваги

 

Ці гібриди дають доступ до найостанніших іновацій в керуванні ризиками, які залежать від умов зовнішнього середовища та максимізації урожайності та прибутковості. Простими словами гібриди Optimum® AQUAMax® забезпечують отримання прибутку у всіх умовах!

 

 

Що робить гібриди Optimum® AQUAMax® особливими?

Продукти Optimum® AQUAMax® є результатом унікальних 50-річних наукових досліджень компанії DuPont Pioneer в різних кліматичних середовищах, головною метою яких є пошук надійних рішень для отримання максимально можливої урожайності та зниження впливу ризиків від недостатнього волого забезпечення через синхронізацію цвітіння, потужну кореневу систему, тривалий «стейгрін», ефективність роботи продихів.

Якими були додаткові вимоги та показання для включення гібридів у лінійку Optimum® AQUAMax®?

В умовах українського ринку Optimum® AQUAMax® є єдиним науково перевіреним продуктом, відібраним на основі специфічної продуктивності. Головною вимогою було отримання як мінімум на 3% вищої урожайності над стандартами в звичайних умовах та 5% в умовах з недостатнім вологозабезпеченням. В якості стандартів використовували найбільш поширені продукти-лідери ринку.

Наша програма селекції Optimum® AQUAMax® продовжується і є одним найбільш важливих проектів створенні нових гібридів кукурудзи. Тому очікуйте нових високоефективних поповнень в лінійці.

В цьому році ми можемо запропонувати  українським виробникам внаступні гібриди Optimum® AQUAMax®:

 

 
Предыдущие новости