Корзина
49 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.
+380675605115
+380
67
560-51-15
+380
67
560-51-15
Отдел продаж
+380
95
779-78-88
Отдел продаж
+380
67
631-63-33
Отдел продаж
+380
67
630-87-78
Отдел продаж
+380
56
747-04-07
Отдел продаж
Виключна пропозиція від DuPont Pioneer для українських агровиробників

Виключна пропозиція від DuPont Pioneer для українських агровиробників

за кожну 1 п.о. насіння озимого ріпаку, що не перезимував ― 2 п.о. соняшнику або 3 п.о. кукурудзи або 1 п.о. ярого ріпаку.

20.08.15

Програма пересіву озимого ріпаку

 

DuPont Pioneer вигідно страхує озимий ріпак

Компанія DuPont Pioneer Україна пропонує українським сільгоспвиробникам ексклюзивну безкоштовну програму страхування озимого ріпаку під час невдалої перезимівлі. Для пересіву компанія пропонує клієнтам насіння альтернативних культур, які дозволять фермеру отримати прибуток у будь-якому випадку.

Програма страхування дозволяє здійснювати автоматичне безкоштовне страхування посівів від вимерзання для всіх клієнтів DuPont Pioneer Україна, які придбали 10 або більше мішків будь-якого гібриду озимого ріпаку Піонер®. У якості страхового відшкодування агровиробник отримає на пересів насіння популярних гібридів Піонер®: за кожну посівну одиницю озимого ріпаку, що не перезимував, клієнт може отримати на вибір 1 посівну одиницю насіння ярого ріпаку, 2 посівні одиниці насіння соняшнику або 3 посівні одиниці насіння кукурудзи Піонер®.

Для того щоб отримати всі переваги за програмою від вимерзання, необхідно завчасно зв’язатися із представником компанії DuPont Pioneer Україна та оформити заявку на участь у програмі. До входження посівів озимого ріпаку в зимовий період разом із представником компанії необхідно підписати протокол обстеження поля. У випадку, якщо на застрахованому полі загибель посівів на момент відростання ріпаку складе понад 70%, агровиробник має викликати представника DuPont Pioneer Україна для складання протоколу загибелі. Після цієї процедури компанія через свого представника передасть насіння для пересіву за умовами програми згідно раніше оформленої заявки. Варто зазначити, що до моменту видачі виробнику насіння для пересіву вимерзле поле повинно бути знищене.

Сергій Резніченко, Менеджер по маркетингу та продукту компанії DuPont Pioneer Україна: «Ця програма є унікальною на ринку, адже ми фактично пропонуємо «живе» насіння для пересіву «тут і зараз». Виробнику не потрібно витрачати час на збираня необхідних документів, чекати на представника страхової компанії, а потім – на виплату грошової компенсації. Достатньо завчасно повідомити представника Pioneer про своє бажання участі у безкоштовній програмі та у випадку загибелі посівів при перезимівлі зафіксувати разом цей факт і отримати найкраще насіння альтернативних культур на пересів. Сподіваємося, що наші клієнти оцінять всі переваги програми і з радістю скористаються цією можливістю, щоб гарантовано отримати максимальні прибутки разом ізDuPont Pioneer».

З додатковими деталями програми можна ознайомитися на офіційному сайті DuPont Pioneer Україна за посиланням

Виключна пропозиція від DuPont Pioneer для українських агровиробників

Враховуючи ризики вирощування озимого ріпаку в Україні компанія DuPont Pioneer вирішила розділити з агровиробниками один із найнебезпечніших з них ― ризик вимерзання під час невдалої перезимівлі. Більше не потрібно збирати купу документів та чекати на менеджера страхової компанії, щоб доказати йому, що вимерзання мало місце, а потім чекати грошової компенсації, яка в будь-який момент може знецінитися. Представник DuPont Pioneer у Вашому регіоні разом з Вами зафіксує факт загибелі і подбає, щоб ви отримали відповідну кількість популярних гібридів кукурудзи, соняшнику чи ярого ріпаку насіння на пересів.

 

Агровиробники, що придбали насіння:

до 10-го серпня включно (для агровиробників Одеської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей ― до 24 серпня) отримають для пересіву:

за кожну 1 п.о. насіння озимого ріпаку, що не перезимував ― 2 п.о. соняшнику або 3 п.о. кукурудзи або 1 п.о. ярого ріпаку.

 

після 10-го серпня (для агровиробників Одеської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей ― після 24 серпня) отримають для пересіву: 

за кожну 1 п.о. насіння озимого ріпаку, що не перезимував ― 1 п.о. соняшнику або 2 п.о. кукурудзи або 1 п.о. ярого ріпаку.

 

Для пересіву пропонуються наступні гібриди:

кукурудзи: PR39H32 (ФАО 200), PR39T13 (ФАО 250),  PR38Y34 (ФАО 290), P9025 (ФАО 330)

соняшнику: PR63A62 , PR64E71PR64A71 , P64LC53 , PR64A89

ярого ріпаку: PR45H72PR45H73 

 

 

Для того, щоб отримати всі переваги за програмою від вимерзання потрібно:

Крок 1. Придбати 10 або більше мішків будь-якого з гібридів озимого ріпаку ПІОНЕР®

Крок 2. Зв'язатися з представником компанії «Піонер Насіння Україна» та скласти заявку на участь у програмі пересіву. Це можна зробити під час висіву або за декілька днів після нього. Для підтвердження придбання насіння агровиробник має надати копію видаткової накладної від дистрибутора. Заявка має містити список та прогнозовані кількості гібридів, обраних для пересіву. Для оформлення заявки агровиробник має надати копії реєстраційних документів.

Крок 3. До входження посівів ріпаку в зиму разом з представником компанії «Піонер Насіння Україна» підписати протокол обстеження поля.

Крок 4. Якщо на полі загибель посівів на момент відростання ріпаку складе понад 70% агровиробник має викликати представника DuPont Pioneer для складання протоколу загибелі.

Крок 5. Отримати* насіння для пересіву за умовами програми згідно раніше оформленої заявки через представника DuPont Pioneer

*до моменту видачі виробнику насіння для пересіву вимерзле поле повинно бути знищено.

Предыдущие новости