Корзина
105 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.

Лимагрейн / Limagrain: Подсолнечник

Марка LG в Україні і в світі. Насіння основних сільськогосподарських культур під маркою LG: соняшник, кукурудза, зернові культури, ріпак. Програма LGAN - гібриди кукурудзи Limagrain для виробництва високоякісного силосу.

LG - міжнародний бренд для насіння польових культур французької компанії Лімагрейн Європа яка є лідером у сфері насіння основних польових культур: кукурудзи, соняшнику, м`яких і твердих сортів пшениці, ячменю, тритикале, бобових і кормових культур.

Компанія Лімагрейн Європа належить до групи компаній Limagrain , яка являє собою міжнародний сільськогосподарський кооператив, що займається насінням основних польових культур , насінням овочевих культур та зерновими продуктами, виноробством. Будучи заснованою сільгоспвиробниками, група є виробником насіння № 1 в Європі та посідає 4-те місце у світі.

Створюючи легенду.

Створений в 1942 р. фермерами долини Лимань, що знаходиться в центральній частині Франції , кооператив з виробництва насіння зернових культур набирав стрімкого розвитку. У 1965 році він отримав назву Лімагрейн і його завжди очолювали люди, які займаються сільським господарством.

Наслідуючи традиції лідерства, LG протягом усього часу свого існування мав істотний вплив на аграрний світ. Наша історія вибудувана на успіхах та застосуванні сучасних досягнень, які забезпечують компанії роль першовідкривача у сфері якості насіння.

Постійно перебуваючи на піку прогресу, передова і суперпередова генетика дозволила нам вирощувати кукурудзу на півночі Європи. І ми, спадкоємці цієї славної історії, продовжуємо працювати в цьому напрямку.

Компанія, що задає орієнтири

Наша торгова марка розвивається в умовах економічної конкуренції. 
Змінився і наш логотип, який підкреслює розвиток та відмінність від інших. 
З простої букви «L» в 1965 році він трансформувався в логотип LG у 1985 і став новим брендом для наших продуктів. 
На сьогоднішній день наш логотип червоного кольору добре відомий в Європі і стає все більш знаним у всьому світі. Він означає приналежність до групи з міжнародним авторитетом і підкреслює дух новаторства і відповідальності щодо якості на кожній ділянці нашої роботи. 
На наших нових упаковках для насіння, які також продовжують удосконалюватися, поєднуючи в собі новизну та інформативність логотип являється головним орієнтиром для мільйонів аграріїв. 

Широкий спектр продуктів

Бренд LG робить свій внесок у багатство та різноманіття французької продукції , пропонуючи широкий спектр різноманітних сортів та гібридів. 
На додаток до кукурудзи, яка зробила неабиякий внесок в історичний розвиток торгової марки, на сьогоднішній день основним предметом діяльності бренду LG є наступні: соняшник, пшениця, ячмінь, горох та ріпак. 
Такий підбір культур відповідає агрономічним вимогам фермерів щодо їх ротації та, в кінцевому рахунку, що стосується врожайності. Ця пропозиція - для тих, кому в будь-якій ситуації потрібно все найкраще. 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
Контакты
 • Телефон:
  +380675605115, Отдел продаж
  +380957797888, Отдел продаж
  +380676316333, Отдел продаж
  +380503209092, Отдел продаж
  +380567470407, Отдел продаж
 • Контактное лицо:
  Ерёменко Сергей Викторович
 • Адрес:
  Паникахи, 2, Днепр, Днепропетровская область, Украина
 • Email:
  avs.standart@ukr.net
 • Skype:
  sergey-erema1
Карта