Корзина
105 отзывов
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.

Рапс озимый и яровой Монсанто / Мonsanto. бренд Декалб / Dekalb

 Абсолютно новою групою в портфоліо компанії Монсанто в Україні є гібриди під виробничу систему Clearfield.

Представниками цієї групи стали ДК Іммінент КЛ, ДК Імідо КЛ, ДК Імір КЛ.

Окрім стійкості до препаратів хімічної групи імідазолінів, кожен із гібридів має свої особливості: ДК Іммінент – гібрид із потужним галуженням, надзвичайно міцним центральним стеблом і кореневою системою, здатний витримувати сильні вітри і не вилягати. Завдяки високим регенераційним властивостям компенсує втрачені у ранньовесняний період рослини шляхом збільшення продуктивності рослин, що залишилися на полі. Також, як гібрид, що відноситься за біологічними характеристиками до класичних гібридів, може висіватися в оптимальні та пізні строки.

І як яскравий представник нової селекції насіннєвого бренду ДЕКАЛБ має підвищену стійкість до осипання, що допомагає уникнути розтріскування стручка навіть за умов шквального вітру і мінливої погоди, яка часто дошкуляє сільгоспвиробникам, особливо у Південних і ПівденноСхідних областях України.

ДК Імідо – гібрид, який чудово показав себе у випробуваннях в Південних і ПівденноСхідних регіонах України, оскільки має високу толерантність до посухи і здатен формувати високий урожай навіть за умов недостатньої кількості опадів і повітряної посухи.

Як і ДК Іммінент КЛ, гібрид має підвищену стійкість до осипання, що дозволяє максимально ефективно провести комбайнування з мінімальними втратами.

ДК Імір КЛ – гібрид із підвищеною зимостійкістю в групі під виробничу систему Clearfield. Враховуючи це, гібрид придатний до ранніх строків посівів, що допоможе господарствам ефективніше розподілити навантаження на посівну техніку. Завдяки компактній кроні та висоті рослин має підвищену стійкість до вилягання. Гібрид показує високі результати врожайності в Степовій зоні України. Придатний до вирощування у всіх ґрунтово­кліматичних зонах.

Уся лінійка гібридів озимого ріпаку спрямована на задоволення потреб сільгоспвиробників і здатна забезпечити високу потенційну врожайність, навіть за екстремально несприятливих погодних умов у різних кліматичних зонах України.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Производитель
Контакты
 • Телефон:
  +380675605115, Отдел продаж
  +380957797888, Отдел продаж
  +380676316333, Отдел продаж
  +380503209092, Отдел продаж
  +380567470407, Отдел продаж
 • Контактное лицо:
  Ерёменко Сергей Викторович
 • Адрес:
  Паникахи, 2, Днепр, Днепропетровская область, Украина
 • Email:
  avs.standart@ukr.net
 • Skype:
  sergey-erema1
Карта