Корзина
63 отзыва
Сертифицированный товар. Гарантия Качества -100%. Прямые Поставки с Заводов-Изготовителей.

On-line спостереження за вирощуванням озимого ріпаку ГИБРІРОКУ. ЧАСТИНА 1

On-line спостереження за вирощуванням озимого ріпаку ГИБРІРОКУ. ЧАСТИНА 1
Коренева система утворила значну кількість молодих кореневих волосків, що свідчить про гарне загартування рослин з осені та перезимівлю, незважаючи на значні коливання температур.

07.09.15

On-line спостереження за вирощуванням ГИБРІРОКУ. ЧАСТИНА 1

Пропонуємо до вашої уваги он-лайн спостереження за гібридом озимого ріпаку ГИБРІРОК з поля, розміщеного в Німецькому Аграрному Центі, що на Черкащині (Маньківський район, село Роги). Технологічний супровід та виконання операцій проводиться під керівництвом агронома ТОВ "ДукраАгро".

2014 року на дослідній платформі було висіяно 4 гібриди озимого ріпаку селекції KWS:ТРИАНГЕЛЬТУРАНТРАВІАТА та новий гібрид ГИБРІРОК.

Технологія вирощування:

Попередником на даному полі була озима пшениця. Зразу після збирання пшениці не виконувалось жодних операцій. Поле під ріпак готувалось в день посіву – 25 серпня. Обробіток ґрунту складався із глибокого рихлення культиватором на глибину 25-30см. Робочі органи культиватора – долота, що забезпечило гарне розпушення, уникнення ущільнень та оптимальну структуру ґрунту. 

Культивація

Посів

 	<p style="text-align: justify">Посів відбувся 25 серпня сівалкою "Акорд", яка оснащена фрезою. Густота посіву складала 450 тисяч рослин на гектар, ширина міжряддя – 25см. Вибір такого нетипового міжряддя обумовлений рекомендаціями спеціалістів з Німеччини з урахуванням особливостей (гарного гілкування) гібридів озимого ріпаку селекції KWS. Під посів було внесено 200кг/га діамофосу. У фазі 4-6 листків посіви ріпаку було підживлено бором в нормі 1кг/га. Озимий ріпак увійшов в зиму у фазі ВВСН 15, рослини сформували 6-8листків, товщина кореневої шийки коливалась від 8 до 12мм.</p> 	<p style="text-align: justify">Навесні по мерзлоталому грунту було внесено 200кг/га карбаміду. Від дати посіву до початку березня 2015 року в даному регіоні випало 252мм опадів. Температурний режим в за вказаний період коливався від +25 до -21°С. Після сходження на полі снігу, 14 березня, згідно методики, проведено відбір рослин гібридів Триангель та Гибрірок для визначення їх перезимівлі та морозостійкості. Відібрані рослини відмили, помістили у вологе середовище на 10 діб за кімнатної температури.</p>

Посів відбувся 25 серпня сівалкою "Акорд", яка оснащена фрезою. Густота посіву складала 450 тисяч рослин на гектар, ширина міжряддя – 25см. Вибір такого нетипового міжряддя обумовлений рекомендаціями спеціалістів з Німеччини з урахуванням особливостей (гарного гілкування) гібридів озимого ріпаку селекції KWS. Під посів було внесено 200кг/га діамофосу. У фазі 4-6 листків посіви ріпаку було підживлено бором в нормі 1кг/га. Озимий ріпак увійшов в зиму у фазі ВВСН 15, рослини сформували 6-8листків, товщина кореневої шийки коливалась від 8 до 12мм.

Навесні по мерзлоталому грунту було внесено 200кг/га карбаміду. Від дати посіву до початку березня 2015 року в даному регіоні випало 252мм опадів. Температурний режим в за вказаний період коливався від +25 до -21°С. Після сходження на полі снігу, 14 березня, згідно методики, проведено відбір рослин гібридів Триангель та Гибрірок для визначення їх перезимівлі та морозостійкості. Відібрані рослини відмили, помістили у вологе середовище на 10 діб за кімнатної температури.

Гибрірок до пророщування

Гибрірок до пророщування

Гибрірок помістили в вологе середовище

Триангель до пророщування

Триангель до пророщування

Триангель помістили в вологе середовище

 	<p style="text-align: justify">В результаті спостережень відмічено, що в усіх відібраних рослин, завдяки приросту меристеми відбулось утворення нових листків в кількості 3-5шт. та відростання пагонів довжиною до 10см. Коренева система утворила значну кількість молодих кореневих волосків, що свідчить про гарне загартування рослин з осені та перезимівлю, незважаючи на значні коливання температур. </p>

В результаті спостережень відмічено, що в усіх відібраних рослин, завдяки приросту меристеми відбулось утворення нових листків в кількості 3-5шт. та відростання пагонів довжиною до 10см. Коренева система утворила значну кількість молодих кореневих волосків, що свідчить про гарне загартування рослин з осені та перезимівлю, незважаючи на значні коливання температур. 

Гибрірок після проростання

Гибрірок після проростання

 	<p style="text-align: justify">Поперечний розріз рослини Гибрірока у зоні кореневої шийки свідчить про вдалу перезимівлю, не має видимих пошкоджень тканини, нормальне забарвлення.</p>

Поперечний розріз рослини Гибрірока у зоні кореневої шийки свідчить про вдалу перезимівлю, не має видимих пошкоджень тканини, нормальне забарвлення.

Триангель після проростання

Триангель після проростання

Триангель після проростання

 	<p style="text-align: justify">Порівнюючи між собою два гібриди ріпаку бачимо, що Гибрірок дійсно характеризується швидким осіннім розвитком порівяно з гібридом Триангель. Товщина кореневої шийки у відібраних зразків гібриду Гибрірок  більша на 1-2 мм, ніж у Триангеля. Коренева система обох гібридів відзначалась швидким розвитоком та великою кількістю бокових корінців, що сприяє швидкому проникненню їх в глибші шари ґрунту.</p>

Порівнюючи між собою два гібриди ріпаку бачимо, що Гибрірок дійсно характеризується швидким осіннім розвитком порівяно з гібридом Триангель. Товщина кореневої шийки у відібраних зразків гібриду Гибрірок  більша на 1-2 мм, ніж у Триангеля. Коренева система обох гібридів відзначалась швидким розвитоком та великою кількістю бокових корінців, що сприяє швидкому проникненню їх в глибші шари ґрунту.

Источник: http://www.kws.ua/aw/KWS/ukraine/-products/-osr/winter-OSR/all-about-hybrirock/~gnss/on-line-monitor

Предыдущие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380675605115, Отдел продаж
  +380957797888, Отдел продаж
  +380676316333, Отдел продаж
  +380676308778, Отдел продаж
  +380567470407, Отдел продаж
 • Контактное лицо:
  Ерёменко Сергей Викторович
 • Адрес:
  Паникахи, 2, Днепр, Днепропетровская область, Украина
 • Email:
  avs.standart@ukr.net
 • Skype:
  sergey-erema1
Карта